O středisku

přátelství a odvaha,
to je naše výhoda!

Naše tradiční akce

V oddílech a družinách se společně pravidelně setkáváme na schůzkách, hrajeme hry, plánujeme a podnikáme výpravy, učíme se novým věcem, zažíváme dobrodružství, děláme dobré skutky a nebojíme se žádných výzev. Našimi průvodci jsou kvalifikovaní vedoucí. Ti nejzodpovědnější z nás navíc svým vedoucím pomáhají při přípravách schůzek a akcí – to jsou tzv. rádci.

Přestože máme velmi různorodý program, na některé akce se těšíme každý rok, nehledě na množství oddílových výprav a schůzek.

• Střediskové akce a výpravy
    • Tropické šílenství – když napadne sníh, dějí se věci a Maruška od dvanácti měsíčků se nestačí divit.
    • Výprava do bazénu – všichni jsme jednou v roce zaručeně úplně čistí, unavení, vyblbnutí a šťastní.
    • Za krásami našeho kraje – jaký zajímavý kout společně objevíme letos?
V létě i zimě jdeme do všeho s plným nasazením, zvlášť když nás stihne „Tropické šílenství“…
  • Akce ve spolupráci s městem nebo ZŠ Loket, akce pro veřejnost
    • Úklid kolem řeky Ohře
    • Pálení čarodějnic
    • Den dětí
    • Betlémské světlo – každý rok přivážíme, opečováváme a 23. 12. rozdáváme plamen Betlémského světla nejen Lokeťanům.
  • Letní tábor – až dva týdny zábavy na jednom z našich oblíbených tábořišť.
  • Krajský skautský LARP – podzimní víkendová akce pro všechny skauty nad 15 let z Karlovarského kraje i mimo něj, kterou pořádáme již od roku 2012.

Naše oddíly

Skřítci