Deskové hry pro veřejnost

Srdečně zveme děti od 4 let i dospělé, jednotlivce, party kamarádů i celé rodiny, aby si s námi v sobotu 23. 3. 2024 od 14:00 přišli zahrát do naší klubovny deskové hry. Výběr máme opravdu široký, kromě našich vlastních her, kterých je víc než 100, nabídneme i další hry zapůjčené od vydavatelství Mindok. Na své si tak přijdou vyznavači her postřehových, logických, komunikačních, či znalostních, soutěživci i ti, co chtějí pro dosažení výhry spolupracovat při kooperativních hrách, vyznavači fantasy, historie i přírody, milovníci rychlovek i dlouhých strategických bitev.

V několika vybraných rychlých hrách proběhne pro zájemce od 16:00 i malý turnaj – ještě před ním si můžete hry vyzkoušet a naučit se pravidla.

Doporučujeme vzít si s sebou přezůvky.

Naši členové ať si vezmou skautský kroj,v pokud jej mají, případně alespoň skautský šátek.